Szkodra - hotel

Lokalizacja: Ten trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest na obrzeżach miasta Szkodra, zaledwie ok. 300 m od słynnego zamku Rozafa i z widokiem na położone naprzeciw Jezioro Szkoderskie.

Pokoje: Pokoje są przytulne i komfortowe, idealne dla osób pragnących wypocząć po intensywnym dniu rowerowych zmagań. Goście korzystać mogą z bezpłatnego dostępu do WIFI, TV-Sat, minibaru, klimatyzacji. Pokoje posiadają w pełni wyposażone łazienki.

Wyżywienie: Posiłki serwowane gościom hotelowym to głównie popularne dania kuchni włoskiej, a także typowe potrawy albańskie. Śniadania podawane są w formie szwedzkiego stołu, natomiast obiadokolacje składają się z zupy, dania głównego oraz deseru.

Atrakcje: Wolny czas można spędzić w zewnętrznym hotelowym barze. Jest on usytuowany na palach, kilka metrów ponad powierzchnią rzeki Buna odpływającej z pobliskiego Jeziora Szkoderskiego. Tak oryginalnie skonstruowany taras, widziany z odpowiedniej perspektywy, stwarza wrażenie jakby wisiał nad rzeką.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.