Treviso - hotel

Lokalizacja: Proponowany hotel położony jest w bliskiej odległości od Treviso i stolicy regionu Wenecji. Otoczony jest zabytkowym parkiem o powierzchni blisko trzech hektarów. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek po aktywnych rowerowych wyprawach.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości stylowo i komfortowo urządzone pokoje. Każdy z nich posiada charakterystyczny dla regionu wystrój. Pokoje wyposażone są w TV, minibar, każdy posiada dostęp do Wi-Fi oraz prywatną łazienkę. Regeneracja po wysiłku gwarantowana.

Wyżywienie: Na posiłki zapraszamy do jednej z kilku hotelowych restauracji. Tutejsza kuchnia to doskonałe połączenie włoskich specjałów opartych na lokalnych produktach oraz kuchni międzynarodowej.

Atrakcje: Wszyscy spragnieni wrażeń mogą skorzystać z bogatej oferty dodatkowych zajęć proponowanych przez hotel. Na terenie obiektu znajdują się trasy do biegania, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, siłownie oraz basen i centrum wellness. Dodatkowo w hotelowych restauracjach można spróbować doskonałego włoskiego wina.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.