Tulln - hotel

Lokalizacja: Hotel położony jest blisko centrum Tulln oraz naddunajskiej trasy rowerowej, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do wypoczynku dla każdego rowerzysty kierującego się do Wiednia. W całym mieście czuć wiedeński klimat, co sprawia, że możemy poczuć przedsmak tego co nas czeka w ostatni dzień naszej wyprawy.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości komfortowe urządzone pokoje, w których znajduje się łazienka, TV oraz klimatyzacja. Ponadto hotelowe pokoje posiadają balkony.

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje serwowane są w hotelowej restauracji. Tutejsze dania charakteryzuje wykorzystanie lokalnych produktów. Również w przygotowywanych posiłkach czuć wpływy oddalonego od Tulln zaledwie o około 40 km Wiednia.

Atrakcje: Hotelowi goście mogą spędzić wieczór w hotelowym barze, w którym prócz lokalnych trunków, można spróbować wyśmienitej kawy. Chcąc zregenerować siły można skorzystać z hotelowego centrum wellness, w którym znajdziemy chociażby saunę i kabinę na podczerwień. Bardziej wytrwali mogą udać się na wieczorną wyprawę po Tulln, która przygotuje nas na jutrzejsze atrakcje podczas zwiedzania Wiednia.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.