Kolarski trening, poznawanie okolicznych tras i integracja w kultowych miejsca rzeszowskiej braci kolarskiej

Trasy na podkarpaciu charakteryzują się dobrymi asfaltami i znikomym ruchem samochodowym. Nie ma tu spektakularnych podjazdów, ale ich nasycenie na krótkich odcinkach potrafi wycisnąć siódme poty. Zasadą jest czekanie na poszczególnych szczytach na słabiej jeżdżących kolegów, by w grupie podążać na kolejne wzniesienie. Ze względu na wąskie drogi zalecana jest szczególna ostrożność na zjazdach. Każdy uczestnik powinien zjeżdżać bezpiecznie, aby pomimo ubezpieczenia NNW nie być zmuszonym do skorzystania z niego.

Kolarstwo to nie tylko jazda na rowerze, w związku z tym odpowiednio dobrane miejsca postojowe, a także popołudniowe atrakcje umożliwią wymianę poglądów i doświadczeń. Wspólne wieczorne serwisowanie naszych "rumaków" pozwoli poznać tajniki bezawaryjnej jazdy. Relaksując się wieczorem można będzie posłuchać o planach treningowych, odpowiednim odżywianiu się przed/na/po rowerze, kiedy i co pić, aby utrzymać optymalne nawodnienie organizmu, a także o odpowiedniej regeneracji, która zapewni, że nasz silnik jakim jest nasze ciało będzie dobrze pracował.

Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.