Rezydencja Cybele - apartamenty   

Lokalizacja: Brides les Bains

Nasza propozycja noclegu to rezydencja dysponująca apartamentami, położona w miejscowości Brides les Bains. Obiekt znajduje się ok. 300 metrów od centrum miasteczka oraz ok. 600 m od gondoli „Olympe”, która wywozi narciarzy w samo centrum Trzech Dolin, dając dostęp do tras i wyciągów całego regionu. Transport do gondoli zapewniony jest bezpłatnym skibusem.

Pokoje:

Na terenie obiektu znajdują się  wygodnie i gustownie urządzone apartamenty w tradycyjnym górskim stylu. Każdy z nich posiada balkon i wyposażony jest w łazienkę, a także aneks kuchenny (lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zmywarka). 

Wyżywienie:

W standardzie rezydencja oferuje zakwaterowanie w apartamentach bez wyżywienia. Na terenie rezydencji znajduje się restauracja, w której można wykupić posiłki podczas pobytu.

Atrakcje po nartach:

Rezydencja zapewnia kilka możliwości spędzenia wolnego czasu. Goście spragnieni relaksu mogą skorzystać z zaplecza rekreacyjnego, dostępnego na terenie obiektu. W jego skład wchodzi jacuzzi, pokój fitness, niewielki kryty basen oraz sauna. Najmłodsi goście z pewnością doskonale będą się bawić w sali gier, w której udostępniono gry video, bilard oraz flippery.odległość od ośrodków
600 m Méribel
10 km Courchevel
27 km Les Menuires
37 km Val Thorens