Ekskluzywny design, wyjątkowa estetyka i niezwykle staranne wykończenie

Kamper Chausson 777 - półintegra do 4 osób


Sprawdź szczegóły wycieczki
  1. Program
  2. Dni rowerowe
  3. Zakwaterowanie
  4. Atrakcje
  5. Terminy
    i ceny

Program wyjazdu

Chausson 777 Titanium

W przypadku wyboru wakacji kamperem nie ma konieczności szczegółowego i dokładnego planowania programu wyjazdu, jednak zawsze warto być przygotowanym. Jeżeli planujemy zwiedzić np. Europę warto mieć kilka sprawdzonych kempingów na których warto stanąć. Podobnie jest w sytuacji gdy chcemy odkryć z bliska jakiś konkretny kraj – na pewno pomoże nam wstępna lista miast, zabytków i atrakcji które koniecznie trzeba zobaczyć. Jeżeli z kolei planujemy dłuższy pobyt na konkretnym kempingu – warto dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsca, gdyż w okresie wakacyjnym może okazać się ze wszystkie miejsca na naszym wymarzonym kempingu są już zajęte.

Poniżej lista krajów, które warto przejechać kamperem – i to nie tylko dlatego, że mają doskonałą bazę kempingowa.

Salon XL

Salon XL

Chausson 777 Titanium to samochód kempingowy w którym naprawdę można poczuć przestrzeń - a wszystko za sprawą dużego salonu XL z układem siedzeń twarzą w twarz. Możesz być pewien ze wszystkie imprezy na kempingu będą się kończyły właśnie u Ciebie!

TV

TV

Podczas podróży kamperem zwykle maksymalnie korzystamy z miejscowych atrakcji jednak czasem zdarza się, że z powodu gorszej pogody postanawiamy spędzić dzień lub wieczór w zaciszu kampera. Świetną opcją na taki czas są gry planszowe, książki, czy też dobry film, który można obejrzeć na kamperowym telewizorze. W nowoczesnych kamperach TV nie jest już bowiem uciążliwą przeszkodą na małej powierzchni. 

Kuchnia

Kuchnia

Chausson 777 Titanium wyposażony jest w niewielka ale praktyczna kuchnię. Znajdziesz w niej nie tylko kuchenkę gazową z dwoma palnikami, ale także pojemna lodówkę z zamrażalnikiem (141 l), które działają w systemie AES. Kuchnia jest oczywiście w pełni wyposażona - znajdziesz tu wszystkie potrzebne w kuchni garnki, naczynia czy sztućce. Ciepły posiłek można tez przygotować na grillu gazowym, będącym na wyposażeniu kampera.

Łazienka

Łazienka

Łazienka w kamperze Chausson 777 Titanium to dwa wygodne pomieszczenia - pierwsze oddzielnie pomieszczenie to toaleta plus umywalka, drugie pomieszczenie to wygodny i całkiem pokaźnych rozmiarów prysznic. Toaleta chemiczna wymaga korzystanie ze specjalnych płynów / tabletek oraz specjalnego papieru toaletowego, które są na wyposażeniu kampera.

System Smart Lounge

System Smart Lounge

System Smart Lounge zadba o wakacyjny komfort zarówno w dzień jak i w nocy. W ciagu dnia za jego pomocą możemy regulować elektrycznie stół natomiast na noc automatycznie opuszczamy podwójne lóżka w części salonowej. System Smart Lounge pozwala ponadto zamienić wygodne sofy w komfortowe siedzenia do jazdy, których dużym atutem są regulowane oparcia.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Zbyt wysoka temperatura w kamperze może skutecznie obniżyć komfort wakacyjnego wypoczynku – kamper Chausson 777 Titanium jest więc wyposażony w klimatyzację postojową. Klimatyzacja postojowa działa niezależnie od silnika pojazdu i zapewnia optymalne warunki do wypoczynku.

Markiza z oświetleniem LED

Markiza z oświetleniem LED

Trudno wyobrazić sobie pobyt na kempingu kamperem, który nie jest wyposażony w markizę. Markiza to dodatek, który jest niezbędny w ciągu dnia, gdy życie na kempingu toczy się tak naprawdę poza samochodem kempingowym. W upalny dzień chroni nas bowiem od słońca, z kolei wieczorami dzięki oświetleniu pozwala dłużej cieszyć się ciepłymi, letnimi wieczorami.

Moskitiery i rolety

Moskitiery i rolety

Słońce na urlopie jest zazwyczaj bardzo pożądane, ale zbyt dużo promieni słonecznych wpadających do kampera powoduje ze bardzo szybko się on nagrzewa. Warto wtedy skorzystać z wbudownych rolet i zasłonić się nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami, ale również przed zbyt intensywnym słońcem. Wszystkie okna Chausson 777 Titanium w zasłonki, rolety oraz moskitiery - dzięki temu na wymarzonym urlopie nie są nam straszne ani zbyt mocne słońce ani wszelkie owady i komary.

Garaż

Garaż

Całkiem duży bagażnik w kamperach popularnie zwany jest garażem ze względu na jego bardzo dużą pojemność. Bez problemu mieści się tam cale dodatkowe wyposażenie techniczne kampera, stolik turystyczny wraz z krzesłami a także wiele innych rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać.

Ford Transit

Ford Transit

Chausson 777 Titanium został zabudowany na podwoziu popularnego Forda Transita 170KM. Znajdziemy w nim 4 lusterka elektryczne, poduszki powietrzne, klimatyzację szoferki, tempomat, 6-biegową automatyczna skrzynię biegów, zamek centralny do kabiny kierowcy z pilotem.

Wymiary kampera: 7,20 / 2,35 / 3,20

W zbiornikach wody możemy przewieźć: 105 l wody czystej oraz 100 l wody szarej.

DMC 3500kg, masa własna 3021kg

Nawigacja

Nawigacja

Nawigacja do kampera to urządzenie, które zdecydowania ułatwia podróżowanie i sprawia, że jest ono bardziej bezpieczne. Specjalna nawigacja Garmin do kamperów w którą wyposażony jest kamper uwzględni bowiem trasy, po których może jeździć kamper, znajdzie najlepszą drogę z pominięciem miejsc z ograniczeniami wagowymi i z pominięciem ciasnych uliczek. Poprowadzi zaś po drodze dostosowanej do profilu pojazdu z uwzględnieniem jego długości, wysokości i masy.

Kamera cofania

Kamera cofania

Manewrowanie kamperem, a tym bardziej samochodem z przyczepą kempingową na ciasnym parkingu może być prawdziwym wyzwaniem, dlatego niezbędnym wyposażeniem kampera jest kamera cofania która jest dużą pomocą nawet dla doświadczonych kierowców. System kamer to bowiem dodatkowa para oczu, która jest szczególnie przydatna podczas jazdy w ciasnych miejscach oraz podczas parkowania. Duże gabaryty, ograniczona widoczność, oraz brak lusterka wstecznego w kamperze, utrudniają bowiem precyzyjne manewrowanie.

Bagażnik na rowery

Bagażnik na rowery

Bardzo często wybierając się kamperem na wakacje zabieramy ze sobą rowery. Dzięki temu można spędzić czas aktywnie oraz zwiedzając pobliskie atrakcje bez konieczności ruszania kampera. W kamperze Chausson 777 Titanium cztery rowery można  zamontować na specjalnym rowerowym bagażniku umieszczonym na tylnej ścianie kampera.

Panel fotowoltaiczny

Panel fotowoltaiczny

Dłuższy postój kamperem z dala od źródeł energii elektrycznej nie byłby tak komfortowy gdyby kamper nie posiadał paneli fotowoltaicznych. Chausson 777 Titanium został dodatkowo wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 150W. Dzięki niezależnemu źródłu energii, w pełnej zgodzie z naturą możemy żyć i pracować gdziekolwiek świeci słońce. Instalacja solarna o mocy 150W bez problemu wystarczy na codzienne funkcjonowanie w kamperze a dzięki przetwornicy dodatkowo będzie można korzystać również z urządzenia 230V, np. laptopa.

Przetwornica 1500 W / 2500 W

Przetwornica 1500 W / 2500 W

Przetwornica napięcia umożliwia zmianę napięcia stałego 12V, które zgromadzone jest w akumulatorze hotelowym na napięcie 230V czyli jakie posiadamy w gniazdku elektrycznym. Dzięki dużej mocy przetwornicy 1500 W / 2500 W możemy skorzystać np. z suszarki do włosów także wtedy gdy nie jesteśmy podpięci do stałego prądu na kempingu.

Obrotowy fotel kierowcy i pasażera

Obrotowy fotel kierowcy i pasażera

Fotele obrotowe w kamperze pozwalają lepiej wykorzystać wnętrze pojazdu. Korzystanie z kamperów jest znacznie wygodniejsze, gdy fotel kierowcy i / lub pasażera można obrócić o 180°. Kamper Chausson 777 Titanium jest wyposażony w obrotnicę fotelu pasażera.

Stolik i krzesła turystyczne

Stolik i krzesła turystyczne

Dzięki wygodnym krzesłom i rozkładanemu stolikowi bez żadnego problemu można pozwolić sobie na długie i wygodne biesiadowanie przy kamperze. Wspólnego grillowanie, wieczór przy planszówkach czy tez pogaduchy w blasku księżyca zdecydowanie są przyjemniejsze na komfortowych meblach turystycznych, których dodatkowym atutem będzie mała waga i łatwe składanie.

Wyrusz w podróż kamperem i zobacz z bliska, jak wygląda świat

Raz do roku pojedź w miejsce, w którym jeszcze nie byłeś

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.