Chausson 720 Titanium

Kamper: Kamper Chausson 720 Titanium to samochód kempingowy typu półintegra w którym naprawdę można poczuć przestrzeń - a wszystko za sprawą bardzo dużego salonu XL z układem siedzeń twarzą w twarz.

Mocne strony: System Smart Lounge zapewnia komfort zarówno w dzień (regulowany elektrycznie stół) jak i w nocy (automatycznie opuszczane podwójne łóżko, które nie zajmuje przestrzeni w kuchni) jak również pozwala zamienić wygodne sofy w komfortowe, z regulowanymi oparciami siedzenia do jazdy.

Podwozie: Kamper zbudowany jest na bazie Forda Transit a pod maską pracuje silnik o mocy 170 koni mechanicznych. Wersja Titanium to również ekskluzywny design, automatyczna skrzynia biegów i wiele praktycznych dodatków.

Pamiętaj: Kampera zawsze oddajemy w Wasze ręce przygotowanego tak, jakbyśmy sami wybierali się w podróż. Jest on zawsze czysty w środku i na zewnątrz oraz wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, które sprawią, że podróż będzie przebiegała komfortowo i bez niemiłych niespodzianek.

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.