Z nowym kamperem typu alkowa już dzisiaj możesz odkrywać Europę!

Kamper Sunlight A70 - alkowa dla 4-6 osób


Sprawdź szczegóły wycieczki
  1. Program
  2. Dni rowerowe
  3. Zakwaterowanie
  4. Atrakcje
  5. Terminy
    i ceny

Program wyjazdu

Sunlight A70

W przypadku wyboru wakacji kamperem nie ma konieczności szczegółowego i dokładnego planowania programu wyjazdu, jednak zawsze warto być przygotowanym. Jeżeli planujemy zwiedzić np. Europę warto mieć kilka sprawdzonych kempingów na których warto stanąć. Podobnie jest w sytuacji gdy chcemy odkryć z bliska jakiś konkretny kraj – na pewno pomoże nam wstępna lista miast, zabytków i atrakcji które koniecznie trzeba zobaczyć. Jeżeli z kolei planujemy dłuższy pobyt na konkretnym kempingu – warto dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsca, gdyż w okresie wakacyjnym może okazać się ze wszystkie miejsca na naszym wymarzonym kempingu są już zajęte.

Poniżej lista krajów, które warto przejechać kamperem – i to nie tylko dlatego, że mają doskonałą bazę kempingowa.

Nawet dla 6-osobowej ekipy

Nawet dla 6-osobowej ekipy

Kamper Sunlight A70 to kamper typu alkowa. Tylko kampery z takim typem zabudowy są w stanie zapewnić komfortowe warunki spania dla większej rodziny / grupy znajomych. Sunlight oferuje aż 6 homologwanych miejsc do jazdy oraz 6 miejsc do spania. W tym przestronnym kamperze znajdziemy aż 3 łóżka: stałe tylne o wymiarach 210×155 cm, stałe lóżko w alkowie o wymiarach 210×160 cm oraz rozkładane w salonie o wymiarach 184×100 cm

Kuchnia

Kuchnia

Sunlight A70 wyposażony jest w doskonale zaprojektowaną, tak aby maksymalnie efektywnie wykorzystać dostępną powierzchnię, kuchnię. Znajdziesz w niej nie tylko kuchenkę gazową z trzema palnikami, ale także pojemna lodówkę (164l) i zamrażalnik (29 l), które działają w systemie AES. Kuchnia jest oczywiście w pełni wyposażona - nie musisz się martwić o naczynia czy sztućce. Na obiad można tez przyrządzić coś na gazowym grillu, który jest na wyposażeniu kampera.

TV

TV

Podczas podróży kamperem zwykle maksymalnie korzystamy z miejscowych atrakcji jednak czasem zdarza się, że z powodu gorszej pogody postanawiamy spędzić dzień lub wieczór w zaciszu kampera. Świetną opcją na taki czas są gry planszowe, książki, czy też dobry film, który można obejrzeć na kamperowym telewizorze. W nowoczesnych kamperach TV nie jest już bowiem uciążliwą przeszkodą na małej powierzchni. TV w Sunlight A70 zamontowane jest na ruchomym ramieniu, dzięki czemu można go oglądać zarówno z salonu/jadalni jak i z obydwu stałych łóżek – w zależności od potrzeb kamperowych „domowników”.

Łazienka

Łazienka

Łazienka w kamperze Sunlight A70 to wygodne pomieszczenie wykończone drewnem i białymi panelami z obrotowym wc chemicznym (z elektryczną spłuczką), kabiną prysznicową z zamykanymi drzwiczkami i umywalką. Toaleta chemiczna wymaga korzystanie ze specjalnych płynów / tabletek oraz specjalnego papieru toaletowego, które są na wyposażeniu kampera.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Zbyt wysoka temperatura w kamperze może skutecznie obniżyć komfort wakacyjnego wypoczynku – kamper Sunlight A70 jest więc wyposażony w klimatyzację postojową Dometic, która działa niezależnie od silnika pojazdu i zapewni optymalne warunki do wypoczynku także na postoju.

Moskitiery i rolety

Moskitiery i rolety

 Słońce na urlopie jest zazwyczaj bardzo pożądane, ale zbyt dużo promieni słonecznych wpadających do kampera powoduje ze bardzo szybko się on nagrzewa. Warto wtedy skorzystać z wbudownych rolet i zasłonić się nie tylko przed ciekawskimi spojrzeniami, ale również przed zbyt intensywnym słońcem. Wszystkie okna Sunlight A70 wyposażone są zarówno w rolety jak i moskitiery - dzięki temu na wymarzonym urlopie nie są nam straszne ani zbyt mocne słońce ani wszelkie owady i komary.

Markiza z oświetleniem LED

Markiza z oświetleniem LED

Trudno wyobrazić sobie pobyt na kempingu kamperem, który nie jest wyposażony w markizę. Markiza to dodatek, który jest niezbędny w ciągu dnia, gdy życie na kempingu toczy się tak naprawdę poza samochodem kempingowym. W upalny dzień chroni nas bowiem od słońca a wieczorem, dzięki oświetleniu pozwala dłużej cieszyć się ciepłymi, letnimi wieczorami.

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Sunlight A70 został zabudowany na podwoziu Fiata Ducato 160KM. Znajdziemy tu więc 4 lusterka elektryczne, poduszki powietrzne, klimatyzację szoferki, tempomat, 6-biegową skrzynię biegów, zamek centralny do kabiny kierowcy z pilotem.

Wymiary kampera: 7,25 / 2,32 / 3,14

W zbiornikach wody możemy przewieźć: 120 l wody czystej oraz 100 l wody szarej.

DMC 3500kg, masa własna 2915kg

Przestronny garaż

Przestronny garaż

Bardzo duży bagażnik w kamperze Sunlight A70 często zwany jest garażem ze względu na jego bardzo dużą pojemność. Bez problemu mieści się tam cale dodatkowe wyposażenie techniczne kampera, stolik turystyczny wraz z krzesłami a także wiele innych rzeczy, które chcemy zabrać ze sobą.

Nawigacja z Android

Nawigacja z Android

Nawigacja do kampera to urządzenie, które zdecydowania ułatwia podróżowanie i sprawia, że jest ono bardziej bezpieczne. Specjalna nawigacja do kamperów uwzględni bowiem trasy, po których może jeździć kamper, znajdzie najlepszą drogę z pominięciem miejsc z ograniczeniami wagowymi i z pominięciem ciasnych uliczek. Poprowadzi zaś po drodze dostosowanej do profilu pojazdu z uwzględnieniem jego długości, wysokości i masy.

Podwójna kamera cofania

Podwójna kamera cofania

Manewrowanie kamperem, a tym bardziej samochodem z przyczepą kempingową na ciasnym parkingu może być prawdziwym wyzwaniem, dlatego niezbędnym wyposażeniem kampera jest kamera cofania która jest dużą pomocą nawet dla doświadczonych kierowców. System kamer to bowiem dodatkowa para oczu, która jest szczególnie przydatna podczas jazdy w ciasnych miejscach oraz podczas parkowania. Duże gabaryty, ograniczona widoczność, oraz brak lusterka wstecznego w kamperze, utrudniają bowiem precyzyjne manewrowanie. W kamperze Sunlight A70 zainstalowano aż dwie kamery cofania, które dają widok zarówno z bliższej jak i dalszej perspektywy. Widok z dalszej perspektywy doskonale sprawdza się podczas codziennej jazdy jako zastępstwo lusterka wstecznego.

Bagażnik na rowery

Bagażnik na rowery

Bardzo często wybierając się kamperem na wakacje zabieramy ze sobą rowery. Dzięki temu można spędzić czas aktywnie oraz zwiedzając pobliskie atrakcje bez konieczności ruszania kampera. W przypadku kampera Sunlight A70 rowery można wstawić bezpośrednio do samochodowego garażu bez odczuwalnego ograniczenia miejsca. Cztery rowery można również zamontować na specjalnym rowerowym bagażniku umieszczonym na tylnej ścianie kampera.

Przetwornica 2000 W / 4000 W

Przetwornica 2000 W / 4000 W

Przetwornica napięcia umożliwia zmianę napięcia stałego 12V, które zgromadzone jest w akumulatorze hotelowym na napięcie 230V czyli jakie posiadamy w gniazdku elektrycznym. Dzięki dużej mocy przetwornicy 2000 W / 4000 W możemy skorzystać np. z suszarki do włosów także wtedy gdy nie jesteśmy podpięci do stałego prądu na kempingu.

Ogrzewanie Truma 6

Ogrzewanie Truma 6

W kamperze Sunlight A70 za ogrzewanie odpowiada Truma Combi 6 - najlżejsze i najbardziej kompaktowe ogrzewanie typu kombi. Jego zaletą, poza ta oczywistą, że zapewnia w chłodniejsze wieczory ciepło jest niezwykle niskie zużycie prądu i optymalna dystrybucja ciepłego powietrza dzięki 4 wylotom. Dodatkowo po podłączeniu do prądu można uruchomić ogrzewanie podłogowe.

Panel fotowoltaiczny

Panel fotowoltaiczny

Panel fotowoltaicznyDłuższy postój kamperem z dala od źródeł energii elektrycznej nie byłby tak komfortowy gdyby kamper nie posiadał paneli fotowoltaicznych. Kamper Sunlight A70 został wiec dodatkowo wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 160W. Dzięki niezależnemu źródłu energii, w pełnej zgodzie z naturą możemy żyć i pracować gdziekolwiek świeci słońce. Instalacja solarna o mocy 160W bez problemu wystarczy na codzienne funkcjonowanie w kamperze a dzięki przetwornicy dodatkowo będzie można korzystać również z urządzenia 230V, np. laptopa.

Obrotowy fotel pasażera

Obrotowy fotel pasażera

Fotele obrotowe w kamperze pozwalają lepiej wykorzystać wnętrze pojazdu. Korzystanie z kamperów jest znacznie wygodniejsze, gdy fotel kierowcy i / lub pasażera można obrócić o 180°. Kamper Sunlight jest wyposażony w obrotnicę fotelu pasażera.

Stolik i krzesła turystyczne

Stolik i krzesła turystyczne

Dzięki wygodnym krzesłom i rozkładanemu stolikowi bez żadnego problemu można pozwolić sobie na długie i wygodne biesiadowanie przy kamperze. Wspólnego grillowanie, wieczór przy planszówkach czy tez pogaduchy w blasku księżyca zdecydowanie są przyjemniejsze na komfortowych meblach turystycznych, których dodatkowym atutem będzie mała waga i łatwe składanie.

Spełnij więc marzenie o podroży kamperem i poczuj tą jedyną w swoim rodzaju wolność!

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.