Zimowa przygoda w krainie ośnieżonych trzytysięczników

Austria ‣ Karyntia i Tyrol Wschodni - Nassfeld i ośrodki u stóp Grossglocknera


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

3 x Nassfeld + 1 x Zettersfeld + 1 x Heiligenblut + 1 x Kals Matrei

Inspirujące ski safari na granicy słonecznej Karyntii i nieodkrytego Tyrolu Wschodniego. Imponujące wysokości, widok na najwyższy szczyt Austrii - Grossglockner oraz płynąca z pobliskich Włoch radosna atmosfera to esencja regionu.

Apres ski przy ognisku

Apres ski przy ognisku

Zapraszamy na wieczorne spotkanie przy ognisku, podczas którego będzie można skosztować lokalnego, grzanego wina, jak również dowiedzieć się wielu cennych informacji na temat odwiedzanych ośrodków narciarskich oraz historii regionu i najbliższych okolic. 

Eisstockschiessen / Asphaltschiessen

Eisstockschiessen / Asphaltschiessen

Eisstockschiessen to rodzaj dyscypliny sportowej, który powstał w Alpach i stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w każdym wieku. W grze uczestniczą dwie drużyny liczące po kilku graczy, a jej celem jest rzucanie specjalnie przygotowanymi kamieniami po lodowym torze. Jeśli warunki atmosferyczne będą niekorzystne zabawa odbędzie się na torze asfaltowym.

Basen w kompleksie Aquarena

Basen w kompleksie Aquarena

Aquarena poza basenem z hydromasażem i zjeżdżalnią oferuje brodzik dziecięcy, pokój relaksacyjny oraz zaplecze wellness, które sprzyja relaksowi i regeneracji sił po narciarskim dniu. Kompleks zlokalizowany jest w odległości ok. 20 minut spacerem od hotelu.

Ski safari w topowych ośrodkach Karyntii i Tyrolu Wschodniego

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.