Topowe ośrodki, niezliczona ilość barów, pubów i dyskotek oraz wspaniała narciarska atmosfera

Francja ‣ Les 2 Alpes, Alpe d`Huez
narciarstwo i après-ski na najwyższym poziomie


  1. Program
  2. Ośrodki
    narciarskie
  3. Zakwaterowanie
  4. Atrakcje
  5. Terminy
    i ceny

Program wyjazdu

Les 2 Alpes

Znakomite warunki narciarskie i doskonała infrastruktura sprawiają, że stacja narciarska Les deux Alpes jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc na zimowy wypoczynek w Alpach Francuskich.

Alpe d'Huez

Niemal 300 słonecznych dni w roku oraz trasy poprowadzone na wysokości blisko 2 000 m n.p.m. przyciąga do Alpe d’Huez wytrawnych narciarzy z całej Europy

Centrum sportowe w Alpe d\\\'Huez

Centrum sportowe w Alpe d\\\'Huez

Mieszczące się w Alpe d’Huez centrum sportowo-konferencyjne jest istną kopalnią atrakcji. Znajdują się tu m.in. kryte korty tenisowe, basen, ścianka wspinaczkowa, siłownia, korty do gry w squash, dojo, czyli miejsce treningów sportów walki i wiele innych. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie dobrą zabawę i aktywny wypoczynek.

Acqua Center 2 A

Acqua Center 2 A

Acqua Center 2 A to wprost idealne miejsce na wieczorny relaks! Obiekt posiada liczne atrakcje dla osób chcących zregenerować siły i odprężyć się po intensywnym narciarskim dniu. Do dyspozycji gości przygotowano tu m.in. basen, jacuzzi, czy sauny, ponadto obiekt posiada szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych.

Loty paralotnią

Loty paralotnią

Amatorom mocnych wrażeń proponujemy lot paralotnią w tandemie z instruktorem. Przed startem odbywa się krótkie szkolenie z podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi paralotni. Bezkres przestrzeni, szybowanie ponad majestatycznymi górami i zapierające dech w piersiach widoki - niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi to jedne z najbardziej przyjemnych atrakcji zimowych, przynosząca mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jazda psim zaprzęgiem w pięknej alpejskiej scenerii, pozwala na zacieśnienie więzi z przyjaznymi, łagodnymi psami rasy Husky, ułatwia poznanie relacji czworonogów z ich opiekunami i dostarcza pozytywnych emocji płynących z szybkiej jazdy saniami.

Lodowisko

Lodowisko

Wszystkich, którym mało jest sportowej aktywności zapraszamy na kryte lodowisko. Jazda na łyżwach jest znakomitą formą aktywnego spędzania wolnego czasu, a zarazem świetną zabawą, zarówno dla dzieci jak i dosrosłych. Obiekt zapewnia możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu.

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek z odrobiną adrenaliny. Można wybrać godzinną samodzielną wycieczkę po okolicy lub przejażdżkę z wyszkolonym przewodnikiem. Już krótkie przeszkolenie wystarczy, aby wyruszyć w podróż po pobliskich malowniczych szlakach, rozkoszując się przy tym wspaniałym alpejskim krajobrazem.

Centrum sportowe Palais des Sports

Centrum sportowe Palais des Sports

Położony w centrum Les 2 Alpes ośrodek sportowo-rekreacyjny Palais des Sports daje wiele możliwości sportowego wypoczynku. Na terenie obiektu znajduje się hala sportowa, gdzie można zagrać w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, czy futsal. Obiekt dysponuje także ścianką wspinaczkową.

Nocna jazda na sankach

Nocna jazda na sankach

Jako dodatkową atrakcję proponujemy wszystkim narciarzom wieczorną jazdę na sankach. Niby nic specjalnego, jednak jest to nietypowa i niezwykła jazda. Saneczkowanie w świetle jupiterów po specjalnie przygotowanej trasie gwarantuje dobrą zabawę i dreszczyk emocji!

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Zapraszamy na wieczorny spacer w rakietach śnieżnych. Trasa wędrówki prowadzić będzie po nieuczęszczanych szlakach, dzięki czemu będzie można odpocząć od zatłoczonych kurortów. Przy odrobinie szczęścia można napotkać na swojej drodze dzikie zwierzęta, jak górskie kozice czy jelenie.

Les 2 Alpes, Alpe d`Huez: jedne z najsłynniejszych francuskich ośrodków

Pełna relacja z wyjazdu wkrótce
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.