Alpe d`Huez - apartamenty - apartamenty

Lokalizacja: Alpe d`Huez
Usytuowanie apartamentów jest dogodne dla narciarzy. Wyciągi znajdują się ok. 200-300 m od obiektu, co zapewnia komfort pobytu. Do sklepów i restauracji można dotrzeć pieszo.

Pokoje: Możliwy jest wybór spośród apartamentów: typ studio dla maks. 4 osób (pokój dzienny z sofą 2-osobową i łóżko piętrowe), apartamentów maks. 4-osobowych z oddzielną sypialnią 2-os., a także 6-osobowych (oddzielna sypialnia 2-os. oraz pokój dzienny – zazwyczaj łóżko wysuwane oraz łóżko piętrowe). Aneks kuchenny posiada pełne wyposażenie.

Wyżywienie: W ofercie zakwaterowania w apartamentach nie jest ujęte wyżywienie. Aneks kuchenny zapewnia możliwość samodzielnego przygotowania posiłków. Osoby chcące odpocząć od gotowania mają do dyspozycji niezliczoną ilość restauracji różnego typu.

Atrakcje po nartach: Kurort Alpe d’Huez należy do największych w Alpach francuskich i zapewnia gościom świetnie rozwinięte zaplecze restauracyjne, rozrywkowe i sportowe. Wieczorem nie można się tu nudzić - miasteczko jest gwarne, pełne narciarzy korzystających z wielu propozycji apres ski. Poszukującym relaksu lub dodatkowej dawki wysiłku i adrenaliny polecamy Sport & Congress Center.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.2 km Alpe d`Huez
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.