Družba - hotel

Lokalizacja: Demanovska Dolina
Elegancki hotel, którego zaletą jest świetna lokalizacja tuż przy stoku narciarskim, w sercu ośrodka Jasna - Chopok. Bezpośredni dostęp do tras narciarskich gwarantuje udany zimowy wypoczynek.

Pokoje: Wszystkie stylowo wyposażone pokoje posiadają łazienkę z suszarką do włosów. Ponadto w pokojach znajdują się TV, telefon, sejf oraz minibar.

Wyżywienie: Hotelowa kuchnia dba o zadowolenie nawet najbardziej wybrednych gości. Serwowane tutaj potrawy to wypadkowa najlepszych dań kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Atrakcje po nartach: W hotelu bezpłatnie można korzystać z basenu pływackiego o długości 25 m. Za dodatkową opłatą hotel udostępnia również centrum wellness będące jego prawdziwą wizytówką. Basen wirowy, kanadyjska wanna, drewniana kadź, prysznice zaopatrzone w hydromasaż, sauny oraz tepidarium z oknami wychodzącymi na stok - te wszystkie atrakcje czekają na strudzonych narciarzy.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.4 km Jasna - Chopok
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.