Silberhorn - hotel

Lokalizacja: Lauterbrunnen
Proponowany hotel położony jest w miejscowości Lauterbrunnen, tuż przy wyciągu prowadzącego do tras regionu Mürren – Schilthorn. Dzięki położeniu jest to również doskonała baza wypadowa to jazdy w ośrodkach narciarskich regionu Jungfrau.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości komfortowo urządzone pokoje. Każdy z nich posiada własną łazienkę, TV, telefon, większość pokoi posiada również balkony. Pokoje urządzone są w klasycznym, alpejskim stylu co sprzyjać będzie relaksowi po intensywnym dniu na nartach.

Wyżywienie: Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. Śniadania to doskonale znane kompozycje podawane w formie bufetu. Kolacja natomiast to dania stworzone głównie z doskonałych lokalnych produktów.

Atrakcje po nartach: Hotelowi goście mogą wieczory spędzić w barze, delektując się lokalnymi trunkami. Zachęcamy również to udania się na wieczorny spacer po okolicy, w czasie którego można zachwycać się majestatycznymi szczytami szwajcarskich Alp.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.25 km Mürren - Schilthorn
  • 3 km Kleine Scheidegg - Männlichen
  • 15 km Grindelwald - First
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.