El Laresh - hotel

Lokalizacja: Moena
W malowniczej miejscowości Moena znajduje się klimatyczny i przytulny hotel, który proponujemy na zimowy wypoczynek w Dolomitach. Obiekt oddalony jest ok. 500 m od centrum Moeny, natomiast przystanek skibusa znajduje się ok. 50 m od hotelu.

Pokoje: Hotel posiada przytulne i funkcjonalnie urządzone pokoje. Każdy z nich posiada łazienkę z suszarką do włosów, TV, telefon i sejf. Część pokoi dodatkowo posiada balkon.

Wyżywienie: Śniadania serwowane są w formie bufetu, a obiadokolacje to bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (każdorazowo wybór z dwóch propozycji) oraz deser. Raz w tygodniu gospodarze zapraszają na uroczystą kolację z regionalnymi potrawami.

Atrakcje po nartach: Hotel posiada klimatyczną oazę wellness, dostępną bezpłatnie do obiadokolacji. Znajduje się tu łaźnia turecka, sauna i pokój relaksacyjny. Ozdobą hotelu jest klimatyczny drewniany bar, gdzie można zakosztować lokalnej Grappy i znakomitych win trydenckich. Ponadto raz w tygodniu organizowany jest tu wieczór z muzyką i karaoke.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 4 km Alpe Lusia
  • 8 km Latemar - Predazzo - Obereggen
  • 12 km Val di Fassa
  • 15 km San Pellegrino
  • 20 km Sella Ronda
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.