Jasna - Chopok

Jasna - Chopok jest uniwersalnym ośrodkiem narciarskim o zróżnicowanych trasach i nowoczesnej infrastrukturze. To największy na Słowacji teren sportów zimowych, którego atutem jest świetny mikroklimat oraz piękna lokalizacja w Dolinie Demianowskiej na obszarze Parku Narodowego Niskie Tatry. W ośrodku nie brakuje licznych rozrywek sportowych i typowego apres-ski, z którego znane są przede wszystkim alpejskie kurorty.

Trasy zjazdowe zostały poprowadzone po północnych i południowych stokach, nad którymi góruje szczyt Chopok. Nartostrady dla średniozaawansowanych przeważają po północnej stronie ośrodka - w stacjach Lukova, Zahradky oraz Otupne. Tereny narciarskie Juh na południowych zboczach Chopoka oferują podobnie wymagające zjazdy. Nie zapomniano również o początkujących narciarzach i dzieciach rozpoczynających naukę - dla nich dostępne są łatwiejsze, niebieskie trasy oraz specjalnie wydzielony park narciarki.

Trasy w km

19Łatwe 18Średnie 8Trudne

Wyciągi

x 4

x 8

x 18
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.