St. Johann in Tirol

Ośrodek narciarski St. Johann in Tirol jest położony zaledwie 9 km od stacji Kitzbühel. Region ten jest doskonałym miejscem, by rozkoszować się udanym wypoczynkiem w zimowej scenerii Alp Kitzbühelskich. Zapierające dech w piersiach panoramy, dobrze utrzymane trasy oraz nowoczesna infrastruktura sprawiają, że ośrodek ten jest chętnie wybierany przez narciarzy z całego świata.

Do dyspozycji narciarzy przygotowano tu ponad 40 km zróżnicowanych nartostrad, poprowadzonych ze zboczy Harschbichl, Longwies oraz Pointen. Niedoświadczeni miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z łatwych tras biegnących po zalesionych zboczach lub udać się na liczący blisko 9 kilometrów zjazd Pointenabfahrt. Bardziej wymagający narciarze powinni spróbować swoich sił na trudnych FIS-owskich trasach St. Johanner Sportivabfahrt lub Sureggabfahrt, uchodzących za najciekawsze w regionie.

Trasy w km

16Łatwe 23Średnie 4Trudne

Wyciągi

x 3

x 4

x 10
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.