Najlepsze trasy zjazdowe i międzynarodowa renoma słynnych szwajcarskich ośrodków

Szwajcaria ‣ Ski Safari w prestiżowych kurortach - Jungfrau, Adelboden, Gstaad


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

3 dni Jungfrau + 2 dni Adelboden - Lenk + 1 dzień Gstaad

Bogaty program ski safari obejmuje trzy prestiżowe, szwajcarskie ośrodki o niepowtarzalnej atmosferze alpejskich kurortów. Zimowy urlop dopełni szeroki wachlarz atrakcji, m.in. wjazd kolejką zębatą na słynną przełęcz Jungfraujoch.

Jungfraujoch

Jungfraujoch

Wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO przełęcz Jungfraujoch jest jedną z najciekawszych atrakcji ośrodka Kleine Scheidegg - Männlichen. Na szczyt (3.454 m n.p.m.) prowadzi najwyżej położona kolejka zębata w Europie. Można tutaj odwiedzić pałac lodowy z niezwykłymi rzeźbami oraz obserwatorium astronomiczne Sphinx. Ta podniebna kraina wiecznego śniegu na długo zapisze się w pamięci!

Centrum sportowe Grindelwald

Centrum sportowe Grindelwald

Centrum sportowe Grindelwald to idealne miejsce spokań dla miłośników aktywnego wypoczynku.

 

Bogata infrastruktura obiektu obejmuje: 

- halę do curlingu

- lodowisko

- park linowy

- ścianę wspinaczkową

- basen z oazą wellness

 

First Flieger

First Flieger

First Flieger swoje korzenie ma w Stanach Zjednoczonych i na Wyspach Karaibskich. Instalacja umieszczona w ośrodku Grindelwald - First jest jedyną taką konstrukcją w Europie. Start rozpoczyna się na platformie, skąd prowadzą cztery liny, z których każda ma ok. 800 m długości. Trwający 45 sekund zjazd prowadzi nawet 45 metrów nad ziemią, a maksymalna prędkość dochodzi do 84 km/h!

Basen i centrum wellness w Aeschi

Basen i centrum wellness w Aeschi

Kompleks posiada basen o długości 25 m oraz mniejszy basen dla dzieci. Relaks i odprężenie zapewnią także prysznice relaksujące, lodowe oczka oraz specjalnie wydzielone pomieszczenia do relaksu. Ponadto na terenie obiektu znajdują się sauna fińska, biosauna oraz łaźnia turecka.

Trasy saneczkowe

Trasy saneczkowe

Na pełne emocji saneczkowanie zaprasza ośrodek Kleine Scheidegg - Männlichen. Znajduje się tu ponad 30 km tras saneczkowych, z których najpopularniejsze są 2 trasy: odcinek Kleine Scheidegg - Brandegg - Grindelwald oraz niemal 10-kilometrowa trasa łącząca stacje Männlichen, Holenstein i Grindelwald. Dzięki licznym serpentynom i urozmaiconym zjazdom, trasy saneczkowe są doskonałą alternatywą dla narciarstwa.

Kręgielnia BeofunCenter

Kręgielnia BeofunCenter

Kręgielnia mieści się w nowoczesnym budynku centrum handlowego BeoCenter, które znajduje się w miejscowości Spiez. Gra w kręgle jest doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu i oprócz świetnej zabawy dostarcza również pozytywnych, sportowych emocji. Oprócz kręgielni w budynku znajdują się stoły do gry w bilard oraz mini golf.

Wędrówka z pochodniami

Wędrówka z pochodniami

Zapraszamy wszystkich do wspólnego wędrowania w nastrojowym świetle pochodni. Wieczorem udamy się na przyjemną przechadzkę, by zwiedzić najbliższą okolicę. Spokojne tempo spaceru, mile spędzony czas w grupie oraz puszysty, iskrzący się w świetle śnieg będą udaną propozycją na spędzenie zimowego wieczoru.

Ski Safari w najlepszych szwajcarskich ośrodkach - Jungfrau, Adelboden, Gstaad

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.