O nas

Primoris Sp. z o.o. prowadzi pod marką Primoris Travel działalność touroperatora w zakresie profesjonalnej organizacji aktywnego wypoczynku.

 

Primoris Sp. z o.o. posiada wpis do KRS pod nr 0000267719 oraz zgodnie z wymogami jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod nr 122/07 z dnia 06.02.2007 jak również posiada gwarancję ubezpieczeniową nr M516607 wydaną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Latem proponujemy nowatorską formę wypraw rowerowych, połączonych ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków Europy. Programy naszych wypraw są dostosowane do umiejętności wszystkich miłośników dwóch kółek i łączą jazdę rowerem z poznawaniem ciekawych miejsc oraz komfortowymi warunkami pobytu. Ponadto w sezonie letnim prowadzimy obsługę turystów zagranicznych w ramach turystyki przyjazdowej, której ofertę prezentuje portal www.primoris-travel.eu

Zimą specjalizujemy się w organizacji wyjazdów narciarskich do najlepszych ośrodków Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Andory, znanych ze znakomitej infrastruktury i rewelacyjnych warunków. Nasze imprezy wyróżniają kompleksowość i profesjonalna obsługa (zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, transport, karnety, ubezpieczenie, opiekę pilotów - instruktorów) jak również atrakcyjne ceny, wynegocjowane w ramach stałej współpracy z kontrahentami.

Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.