Hluboká nad Vltavou - hotel

Lokalizacja: Hotel położony jest w miejscowości Hluboká nad Vltavou, która uznawana jest za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc nie tylko w Bohemii ale w całych Czechach. Znajdujące się w pobliżu miasta liczne lasy i jeziora sprzyjają wakacyjnemu relaksowi.

Pokoje: Do dyspozycji gości hotel oddaje przytulnie urządzone pokoje. Każdy z nich posiada własną łazienkę. Ponadto wyposażone są w telewizor oraz dostęp do Internetu. Z części pokoi roztacza się widok na pobliskie pole golfowe.

Wyżywienie: Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. Śniadania podawane są w formie bufetu, natomiast obiadokolacja składa się z przystawki, dania głównego oraz deseru. Hotelowi goście mogą zasmakować w restauracji specjałów kuchni południowych Czech.

Atrakcje: Wolny czas można spędzić na zwiedzaniu pięknej miejscowości Hluboká nad Vltavou. Okoliczne lasy i jeziora uprzyjemnią każdy wieczorny spacer. Hotel oferuje również coś dla smakoszy lokalnych trunków. W hotelowej restauracji Na Růžku oraz winiarni Šatlava można spróbować doskonałego czeskiego piwa i wina.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.