Medulin - hotel

Lokalizacja: Położenie hotelu spełnia wymagania najbardziej wybrednego turysty - plaża, urokliwa zatoka, panująca wszędzie atmosfera relaksu, nieopodal pełna atrakcji promenada.

Pokoje: Właściciele przygotowali dla gości klasycznie urządzone pokoje z pełnym wyposażeniem. Poza łazienką z prysznicem i suszarką do włosów dostępny jest także sejf i TV-Sat. W częściach wspólnych możliwe jest bezpłatne połączenie z Internetem.

Wyżywienie: Hotel zaprasza na posiłki do hotelowej restauracji. Z uwagi na różne preferencje gości oferowane dania wywodzą się nie tylko z kuchni typowej dla Istrii, ale też międzynarodowej. Po uprzednim zgłoszeniu przygotowuje się potrawy dla wegetariańskie i dietetyczne.

Atrakcje: Na terenie kompleksu znajduje się spora ilość atrakcji – basen, korty tenisowe, mini golf, klub przy plaży, plac zabaw dla dzieci. Jeśli komuś znudzi się opalanie może skorzystać z oferty sportów wodnych, animacji lub wybrać się na przechadzkę jedną z okolicznych ścieżek spacerowych.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.