Niederranna - hotel

Lokalizacja: Proponujemy zakwaterowanie w przytulnym hotelu w okolicach miejscowości Niederranna, niedaleko granicy Austrii i Niemiec. Hotel położony jest w zacisznej okolicy, nad brzegiem Dunaju, w pobliżu naddunajskiej trasy rowerowej.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości komfortowo urządzone pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz telewizor. Z części pokoi roztacza się piękny widok na wspaniałą rzekę Dunaj.

Wyżywienie: Na śniadania oraz obiadokolacje zapraszamy do hotelowej restauracji, w której oprócz lokalnych, austriackich specjałów, serwowane są również dania kuchni europejskiej oraz międzynarodowej.

Atrakcje: Do dyspozycji gości jest duży, przestronny ogród w okolicy hotelu, w którym można spędzić romantyczny, wakacyjny wieczór, w towarzystwie śpiewu ptaków. Ponadto, dzięki położeniu nad Dunajem można skorzystać z licznych rejsów statkami po rzece, lub udać się na pieszą wędrówkę po okolicznych terenach. Wieczory można również spędzić w hotelowym barze, w którym serwowane jest doskonałe lokalne wino. Położenie hotelu w zacisznej okolicy sprzyja relaksowi i wypoczynkowi.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.