Passau - hotel

Lokalizacja: Ten położony w niedalekiej odległości od centrum Passau hotel, jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia swojej wyprawy rowerowej wzdłuż Dunaju. Położenie nad rzeką sprzyja wypoczynkowi i daje wiele możliwości do eksplorowania okolicznych terenów.

Pokoje: Hotel posiada wygodnie i przytulnie urządzone pokoje, mogące pomieścić do 300 osób. Każdy z pokoi wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz telewizor. Ponadto wszystkie pokoje posiadają balkony.

Wyżywienie: Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje to głównie specjały lokalnej, bawarskiej kuchni. Nie zabraknie jednak dań kuchni międzynarodowej.

Atrakcje: Dzięki położeniu niedaleko centrum miasta, hotelowi goście mogą oddać się przyjemności zwiedzania Passau, które uznawane jest za perłę bawarskiego baroku. Bliski dostęp do Dunaju umożliwia sprawne przemieszczanie się pomiędzy różnymi częściami miasta. Przy okazji z pokładu statku można podziwiać lokalny krajobraz. Letni wieczór można również spędzić w jednej z tutejszych kawiarni położonych nad brzegiem rzeki.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.