Wiedeń - hotel

Lokalizacja: Zakwaterowanie w samym Wiedniu, w niedużej odległości od centrum sprawia, że możemy w pełni zanurzyć się w atmosferze tego niezwykłego miasta. Dodatkowym atutem proponowanego hotelu jest lokalizacja nad Dunajem, co znacznie ułatwia dojazd rowerem.

Pokoje: Hotel dysponuje komfortowo urządzonymi pokojami, w których można oddać się chwili relaksu po ciężkim rowerowym tygodniu. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę.

Wyżywienie: Na posiłki zapraszamy do hotelowej restauracji, która serwuje dania charakterystyczne dla lokalnej kuchni. Nie zabraknie również specjałów kuchni międzynarodowej oraz doskonałej wiedeńskiej kawy.

Atrakcje: Na gości hotelu czeka wiele atrakcji, z których największą jest bez wątpienia sam Wiedeń. Dzięki doskonałej lokalizacji możemy w pełni zatopić się w niesamowitą atmosferę panującą w mieście Habsburgów. Do obowiązkowych miejsc, które należy zobaczyć podczas pobytu w stolicy Austrii są bez wątpienia liczne cesarskie pałace, w tym pałac Schönbrunn oraz Hofburg, a także Naturhistorisches Museum, w którym znajdziemy chociażby figurkę Wenus z Willendorfu, której wiek szacuje się na około 27 000 lat.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.