Châtel - apartamenty - apartamenty

Lokalizacja: Châtel
Apartamenty zlokalizowane są w niedużej odległości od wyciągu, jednak najwygodniej dostać się na stoki bezpłatnym skibusem kursującym w miejscowości. Przystanek znajduje się nieopodal.

Pokoje: Dostępne są apartamenty typu studio, maksymalnie 3-osobowe lub 4-osobowe (salon z rozkładaną sofą oraz łóżko piętrowe). W ofercie są także apartamenty dla pięciu osób (salon z rozkładaną sofą, oddzielna sypialnia 2-os., łóżko piętrowe) oraz dla sześciu osób (salon z rozkładaną sofą, łóżko piętrowe, dwie oddzielne sypialnie 2-os.). Wszystkie wyposażone są w łazienkę i aneks kuchenny.

Wyżywienie: W tym wariancie zakwaterowania dostępna jest opcja bez wyżywienia. Goście mogą przygotować posiłki korzystając z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, dostosowując godziny posiłków do swojego planu dnia.

Atrakcje po nartach: Czas po nartach można wykorzystać na spacer po urokliwym Chatel czy wizytę w jednym z licznych barów. Goście spragnieni relaksu mogą wybrać się do wodnego centrum Forme d’O –dostępne są tu baseny, sauny, łaźnie parowe, pokój masażu i sala fitness.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.5 km Chatel
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.