Le Tremplin - hotel

Lokalizacja: Châtel
Proponowany przez nas hotel położony jest w urokliwej okolicy, ok. 500 m od centrum miejscowości i gondoli Super Chatel. Przystanek bezpłatnego skibusa znajduje się nieopodal hotelu.

Pokoje: Przytulne pokoje, nawiązujące do stylu chalet wyposażone są w łazienkę z prysznicem / wanną, WC, suszarką do włosów. Ponadto posiadają taras lub balkon, telefon i TV-Sat.

Wyżywienie: Typowo francuskie śniadanie przygotowywane jest w formie bufetu. W pięknie odnowionej restauracji serwowane są obiadokolacje, podczas których właściciele oferują głównie lokalne potrawy.

Atrakcje po nartach: Po wyczerpującym dniu na nartach goście skorzystać mogą z sauny. Wieczory spędzić można także w pokoju gier, sali TV, czy hotelowym barze. W niedalekim centrum miasteczka znajdują się przytulne restauracje. Ok. 300 m od obiektu zlokalizowane jest centrum sportów wodnych.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.5 km Chatel
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.