Relax Hotel FIM - hotel

Lokalizacja: Demanovska Dolina
Położenie hotelu w odległości niecałych 2 km od najbliższego wyciągu, usytuowanie przystanku skibusa obok hotelu, pięknie zalesiona okolica oraz sąsiedztwo Jaskini Swobody uprzyjemniają pobyt w regionie ośrodka Jasna - Chopok.

Pokoje: Pokoje hotelowe zapewniają odpowiedni komfort wypoczynku po nartach. Wśród wyposażenia znaleźć można TV, telefon, minibar, a także łazienkę.

Wyżywienie: Zarówno lokalne smakołyki, jak i popularne dania kuchni międzynarodowej można skosztować w hotelowej restauracji. Śniadania podawane są w formie bufetu, zaś obiadokolacje są serwowane.

Atrakcje po nartach: Zaplecze wellness to miejsce stworzone z myślą o narciarzach szukających regeneracji po narciarskich przygodach. Do ich dyspozycji oddano basen, saunę i pokój fitness. Goście z pewnością chętnie zagrają w bilard lub tenisa stołowego. Dla dzieci przygotowano kącik zabaw.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 2 km Jasna - Chopok
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.