Wiese - hotel

Lokalizacja: St. Leonhard
Hotel położony jest niedaleko miejscowości St. Leonhard. Doskonała lokalizacja pomiędzy ośrodkiem narciarskim Hochzeiger oraz regionem narciarskim lodowca Pitztaler Gletscher & Rifflsee daje wiele możliwości do spędzenia zimowego urlopu.

Pokoje: Na hotelowych gości czekają tu przyjemnie i komfortowo urządzone pokoje. W każdym z nich znajduje się łazienka z WC i prysznicem oraz suszarką do włosów, TV oraz telefon. Część pokoi posiada balkon.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja utrzymana jest w typowym alpejskim stylu. Serwowane dania to przede wszystkim specjały kuchni austriackiej i międzynarodowej. Śniadania podawane są w formie bufetu, natomiast obiadokolacje składają się z bufetu sałatkowego, zupy, drugiego dania (wybór z 2 propozycji) oraz deseru.

Atrakcje po nartach: Po całodniowym wysiłku na stokach, warto zregenerować siły w hotelowej saunie oraz pokoju relaksacyjnym. Na zakończenie dnia zapraszamy Państwa do baru, gdzie można w miłej atmosferze spędzić wieczór.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 21 km Lodowiec Pitztal
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.