URAN Sorea - hotel

Lokalizacja: Tatrzańska Łomnica
Hotel zlokalizowany jest w sercu miasteczka Tatrzańska Łomnica, które jest głównym centrum wypoczynkowym i kulturowym w słowackich Tatrach Wysokich. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się ok. 600 metrów od hotelu co daje nam możliwość pełnej eksploatacji tatrzańskich stoków.

Pokoje: W hotelu znajdują się funkcjonalnie urządzone pokoje. W każdym pokoju znajdziemy łazienkę, TV, telefon oraz balkon.

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje serwowane są w hotelowej restauracji w formie bufetu. Tutejsza kuchnia przybliży nam tatrzańską kulturę po słowackiej stronie. Nie zabraknie również dań charakterystycznych dla kuchni międzynarodowej.

Atrakcje po nartach: Na narciarzy czeka strefa wellness, w której będziemy mogli nabrać sił na kolejne dni białego szaleństwa. Znajdziemy tutaj saunę oraz przestronny basen, a dla dzieci przygotowano kącik zabaw.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.6 km Tatrzańska Łomnica
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.