Alpenrose - hotel

Lokalizacja: Wengen
Proponowany hotel znajduje się w miejscowości Wengen. Bliska odległość do wyciągów narciarskich regionu Jungfrau oraz malownicze otoczenie alpejskich szczytów to gwarancja udanego zimowego wypoczynku.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości 40 komfortowo urządzonych pokoi. Wszystkie pokoje zostały odrestaurowane i są utrzymane w typowym dla regionu stylu. Każdy z pokoi wyposażony jest w prywatną łazienkę oraz TV. Z części pokoi rozpościera się panorama na szwajcarskie Alpy.

Wyżywienie: Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. Śniadania podawane są w formie bufetu. Istnieje możliwość wcześniej rezerwacji wybranych artykułów. Kolacja składa się z 4 dań, przystawki, 1 dania, dania głównego oraz deseru.

Atrakcje po nartach: Niewątpliwą zaletą hotelu jest jego położenie i otaczające go ze wszystkich stron alpejskie szczyty. Doskonałym pomysłem będzie spacer po Wengen lub ogrzanie się przy kominku w hotelowym lobby.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.4 km Kleine Scheidegg - Männlichen
  • 5 km Mürren - Schilthorn
  • 14 km Grindelwald - First
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.