Bormio

Gwarancja śniegu, doskonałe zaplecze techniczne oraz imponujące górskie widoki wyrobiły markę tego miejsca i sprawiły, że ośrodek cieszy się uznaniem wśród licznie przybywających tu narciarzy. Szybki wyjazd do stacji pośredniej Bormio 2000 zapewni gondola startująca z centralnego punktu ośrodka. Na płaskowyżu przy Bormio 2000 swój początek mają szerokie nartostrady. Rozbudowana sieć tras dostępna jest w wyższych partiach ośrodka - pod szczytem Cima Bianca (3 012 m n.p.m.).

Krótsze i łagodniejsze trasy niebieskie poprowadzono w rejonie stacji pośredniej Bormio 2000, gdzie mniej doświadczeni narciarze mogą doskonalić swoje umiejętności. Bardziej wymagającym miłośnikom białego szaleństwa z pewnością przypadną do gustu trudniejsze czerwone i czarne zjazdy spod Cima Bianca, w tym słynna trasa Stella Alpina. W samej miejscowości nie brakuje również atrakcji dla ciała i ducha, które dopełnią przyjemności z pobytu w Bormio.

Trasy w km

7Łatwe 17Średnie 2Trudne

Wyciągi

x 2

x 5

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.