Chatel

Alpejska miejscowość Chatel leży w samym sercu regionu narciarskiego Portes du Soleil. Jest to nie tylko doskonała baza wypadowa do jazdy w tym francusko-szwajcarskim ośrodku, ale również atrakcyjna alternatywa dla zatłoczonych kurortów w Austrii czy Włoszech. W samym Chatel znajdziemy blisko 130 kilometrów tras zjazdowych położonych na wysokości do 2 400 metrów oraz blisko 60 wyciągów łączących cały region.

Trasy narciarskie w Chatel zostały poprowadzone głównie po łagodnych zboczach przez co jest to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla początkujących narciarzy. Ponad połowę tras w całym ośrodku stanowią trasy o najniższym stopniu trudności. Osoby bardziej wymagające mogą skorzystać z kilku czarnych tras w tym z trasy Barbossine. Chatel oferuje również rozbudowaną bazę hotelową i gastronomiczną, zachowując przy tym swój charakterystyczny klimat niewielkiej, alpejskiej wioski.

Trasy w km

77Łatwe 43Średnie 10Trudne

Wyciągi

x 3

x 19

x 35
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.