Cortina d`Ampezzo

Włoska Cortina d`Ampezzo to miejsce prestiżowe i modne, prawdziwa klasa wśród narciarskich kurortów w Europie i na świecie. W obrębie ośrodka znajdują się trzy główne tereny narciarskie: pierwszy, w którego skład wchodzą Faloria, Cristallo, Mietres, drugi - Tofana i najbardziej oddalony od centrum miejscowości - Lagazuoi w połączeniu z 5 Torri. Szczególnie polecamy szusowanie na trasach Tofany - największego terenu narciarskiego w okolicach Cortiny.

Wspaniałe trasy zjazdowe poprowadzono u podnóża skalistych grani szczytu Tofana (3 243 m n.p.m.). W to przepiękne miejsce można dotrzeć gondolami prowadzącymi trasą Crotina - Col Druscie - Ra Valles. Poniżej stacji Rumerlo znajduje się sieć łatwiejszych zjazdów, idealnych dla początkujących narciarzy. Korzystając z lokalnego skibusa, można przedostać się na tereny narciarskie zlokalizowane po drugiej stronie miejscowości - do Faloria i Cristallo.

Trasy w km

56Łatwe 44Średnie 19Trudne

Wyciągi

x 5

x 28

x 5
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.