Courchevel

Zapraszamy na narciarską przygodę w ekskluzywnym ośrodku Courchevel, gdzie tradycyjna drewniana architektura współgra z luksusowymi hotelami i wytwornymi restauracjami . Znakomite trasy narciarskie oraz rozbudowana sieć wyciągów pozwalają w pełni korzystać z uroków tego słynnego regionu. Polecamy zjazdy ze stoku Saluire oraz trasę Roc Merle, którą można się dostać do Courchevel 1650. Warto również zjechać do Le Praz, gdzie znajduje się słynna skocznia narciarska, będąca wielokrotnie areną zawodów Pucharu Świata.

Zarówno rodziny z dziećmi, jak i mniej zaawansowani narciarze docenią długą, łatwą trasę Bellecôte. Bardziej wymagającym proponujemy zjazdy trasami Les Rochers oraz Biollay Courchevel 1850. Jazda po imponujących trasach tego ekskluzywnego ośrodka dostarcza wielu emocji, a bajeczne krajobrazy z pewnością pozostaną w pamięci na długo.

Trasy w km

73Łatwe 61Średnie 16Trudne

Wyciągi

x 11

x 17

x 25
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.