Folgaria - Fiorentini

Ośrodek Folgaria - Fiorentini leży w regionie narciarkim Alpe Cimbra, w słonecznym, włoskim regionie Trentino. Do dyspozycji gości przygotowano malownicze trasy oraz dobrze rozbudowaną sieć wyciągów, która wciąż się rozwija, a system sztucznego naśnieżania tras powoduje, że sezon narciarski trwa tu od listopada do kwietnia.

Narciarskie rodziny zapraszamy do stacji Passo Coe, Fondo Piccolo, Costa i Francolini, gdzie rodzinna atmosfera gwarantuje udany wypoczynek dla dużych i mniejszych miłośników narciarstwa. Z kolei narciarzom poszukującym bardziej wymagających tras polecamy trudniejsze trasy w tym m. in czarny zjazd Martinella Nord / Agonistica.

Lokalny skibus dowozi narciarzy do głównych stacji regionu, z centrum Folgarii można dotrzeć do tras Fondo Piccolo, Fondo Grande, Francolini i Passo Coe. Natomiast wszystkie maluchy będą zachwycone przejażdżką kolorowym pociągiem Trentino, który kursuje pomiędzy Folgarią, a stacją Costa.

Trasy w km

23Łatwe 19Średnie 2Trudne

Wyciągi

x 0

x 17

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.