Grindelwald - First

Swój niepowtarzalny charakter ośrodek zawdzięcza urozmaiconej ofercie dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Poza przyjemnością szusowania na ciekawych trasach zjazdowych, można tu spróbować swoich sił na trasie z pomiarem czasu lub zaszaleć na superpipe w snowparku Bärgelegg. Wielbicieli snowboardu ucieszy również superpipe Schreckfeld - jedna z największych i najlepszych halfpipes w Szwajcarii.

W ramach atrakcji pozanarciarskich ośrodek zaprasza na najdłuższą na świecie trasę saneczkową, której długość wynosi ponad 15 km! Trasa prowadzi ze szczytu Faulhorn (2 681 m n.p.m.) aż do Grindelwald i ma prawie 1 600 m różnicy wysokości. Z kolei na amatorów mocnych wrażeń czeka First Flieger, czyli 800-metrowy zjazd na linie przy prędkości ponad 80 km/h ! Wielbicielom wspaniałych alpejskich krajobrazów polecamy trasę widokową Bort - Bussalp u stóp szczytu Faulhorn - podczas zjazdu można delektować się okazałą panoramą pobliskich czterotysięczników.  

Trasy w km

30Łatwe 15Średnie 8Trudne

Wyciągi

x 1

x 3

x 3
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.