Kaprun - Lodowiec Kitzsteinhorn

Miejscowość Kaprun, leżąca kilka kilometrów od Zell am See to doskonałe miejsce na zimowy wypoczynek u stóp lodowca Kitzsteinhorn. Trasy położone na wysokości do 3000 metrów sprawiają, że ośrodek Kaprun z lodowcem Kitzsteinhorn jest jednym z najczęściej odwiedzanych zimowych kurortów w Europie.

Na narciarzy czekają tutaj łatwe i przyjemne trasy położone na zboczach góry Maiskogel, które są idealne dla początkujących miłośników białego szaleństwa oraz dla rodzin z dziećmi. Trudniejsze stoki zostały poprowadzone na zboczach lodowca Kitzsteinhorn. Na uwagę zasługuje tutaj szczególnie czarna trasa Maurer o długości 900 metrów, która jest sporym wyzwaniem nawet dla wytrawnych narciarzy. Na lodowcu znajdą również coś dla siebie miłośnicy snowboardu oraz narciarskich akrobacji. Tutejsze snowparki to prawdziwa uczta dla wszystkich tych, którzy szukają nowych wyzwań.

Trasy w km

13Łatwe 25Średnie 3Trudne

Wyciągi

x 7

x 4

x 7
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.