Kitzbühel

Kitzbühel jest tętniącym życiem, zimowym centrum narciarskiej Austrii. Region doskonale łączy ze sobą kulturę tyrolską z nowoczesnym stylem życia. Panująca tu sportowa atmosfera i niespotykany urok sprawiają, że Kitzbühel od lat należy do czołówki ośrodków na narciarskiej mapie Europy o czym świadczą liczne nagrody przyznane stacji, z których najważniejszą jest uznanie Kitzbühel za najlepszy ośrodek narciarski na świecie w 2015 roku.

Warte polecenia są łatwiejsze trasy zlokalizowane między Jochberg i Hollersbach, a także wjazd na szczyt Zweitausender, z kórego roztacza się zapierająca dech w piersiach panorama Wysokich Taurów wraz ze szczytem Grossglockner. Nie można także pominąć czarnej trasy Stref, na której rozgrywane są zawody Pucharu Świata. W ośrodku czeka na nas ponad 170 kilometrów tras zjazdowych połączonych blisko 50 nowoczesnymi wyciągami.

Trasy w km

91Łatwe 55Średnie 24Trudne

Wyciągi

x 11

x 27

x 15
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.