Kleine Scheidegg - Männlichen

Ośrodek oferuje duży wybór tras narciarskich o różnym stopniu trudności, które czekają na wszystkich miłośników zimowych szaleństw. Ambitnym narciarzom proponujemy zjazd najdłuższą i jedną z najtrudniejszych w Europie tras biegu zjazdowego Pucharu Świata - "Lauberhornrennen". To prawdziwa klasyka wśród alpejskich tras zjazdowych - spadki dochodzą tu nawet do 90%, a prędkość osiągana podczas zjazdu przekracza często 150 km/h. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować jazdy na czas, ośrodek zaprasza na trasy z pomiarem prędkości zjazdu.

Dużą atrakcją ośrodka jest doskonale rozplanowana sieć tras saneczkowych, których łączna długość wynosi 30 km. Wśród nich szczególnie godne uwagi są dwie trasy: odcinek Kleine Scheidegg - Brandegg - Grindelwald oraz ok. 10-kilometrowa trasa saneczkowa, łącząca stacje narciarskie: Männlichen, Holenstein i Grindelwald. Serpentyny z ostrymi zakrętami oraz długie, miejscami ostre zjazdy zapewnią moc wrażeń w przerwie między szusowaniem. 

Trasy w km

33Łatwe 56Średnie 13Trudne

Wyciągi

x 2

x 10

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.