Livigno

Livigno to znany kurort, cieszący się ogromną popularnością zimą i latem, a jego ogromnym atutem jest strefa wolnocłowa. Miejscowość położona na wysokości 1 816 m n.p.m zachwyca niezwykłą atmosferą, którą tworzy idealne połączenie wyśmienitej lokalnej kuchni, bogatej oferty miejscowych atrakcji, charakterystycznej drewnianej architektury oraz malowniczego alpejskiego krajobrazu.

„Włoski Tybet", jak nazywane jest Livigno, rozciąga się doliną w otoczeniu okazałych masywów pomiędzy górską grupą Bernina a Passo Stelvio. Region słynie ze świetnie przygotowanych tras zjazdowych, sieci nowoczesnych wyciągów oraz pewnych warunków śniegowych aż do późnej wiosny. Przeważają tu trasy łatwe i średnie co sprawia, że ośrodek polecany jest szczególnie narciarskim nowicjuszom, rodzinom z dziećmi, jak również średniozaawansowanym miłośnikom białego szaleństwa.

Trasy w km

30Łatwe 65Średnie 20Trudne

Wyciągi

x 6

x 13

x 11
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.