Madonna di Campiglio - Pinzolo

Ośrodek narciarski Madonna di Campiglio - Pinzolo to marka sama w sobie - tu wypada po prostu być! Miejscowość położona jest na wysokości 1550 m n.p.m., a trasy poprowadzone są na wysokościach do 2500 m n.p.m. Ośrodek polecany jest średniozaawansowanym narciarzom ze względu na szerokie i łagodne zbocza, gdzie przeważają łatwe i średnio trudne zjazdy. Również miłośnicy freestylu i deski snowboardowej znajdą tutaj coś dla siebie. W snowparku "Ursus", prowadzonym przez zawodnika reprezentacji Włoch, Alberto Schiavion, każdy snowboardzista poczuje dreszczyk emocji. Na narciarzy biegowych czekają tu natomiast pętle biegowe poprowadzone wśród malowniczych lasów iglastych.

Madonna razem z ośrodkami narciarskimi Pinzolo, Folgarida i Marilleva, tworzy największą skiarenę w regionie. Poza doskonale przygotowany trasami, resort oferuje niezwykle bogatą ofertę atrakcji po nartach. Uważa się ją za Formułę 1 wśród alpejskich kurortów. Nic dziwnego, że ekipa Scuderia Ferrari spędza tutaj rokrocznie swoje zimowe ferie.

Trasy w km

33Łatwe 48Średnie 18Trudne

Wyciągi

x 9

x 21

x 2
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.