Nassfeld - Hermagor

Nassfeld - Hermagor to największy zimowy ośrodek narciarski w Karyntii, położony tuż przy granicy z Włochami. W miejscowości Tröpolach swój początek ma 3-częściowa kolejka Millenium Express pokonująca trasę ponad 6 kilometrów w kierunku centralnej części kompleksu - Skiplatz - Madritsche. Ze szczytu rozchodzą się zróżnicowane trasy - w stronę terenów narciarskich Gartnerkofel, skąd na włoskie zbocza prowadzi czerwony, prawie 2 km zjazd Garnitzen-Alm Abfahrt oraz w stronę pobliskiego Garnitzenberg.

Równie ciekawe nartostrady wiodą w przeciwnym kierunku, na stoki Sonnleitn i dalej pod najwyższy szczyt regionu - Troghöhe (2 020 m n.p.m.). Stąd już niewielka odległość dzieli narciarzy od Start Carnia, gdzie zaczyna się najdłuższa w arenie trasa „Carnia” o długości prawie 8 km i różnicy poziomów 1 212 m. Atrakcje i bogate zaplecze restauracyjne uzupełniają ofertę ośrodka.

Trasy w km

30Łatwe 69Średnie 11Trudne

Wyciągi

x 5

x 8

x 17
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.