Schlick 2000

Ośrodek Schlick 2000 wznoszący się nad miejscowością Fulpmes należy do dużego regionu narciarskiego Olimpia Skiworld i oferuje ponad 20 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych na wysokościach sięgających 2 230 m n.p.m. W ośrodku znajduje się również urozmaicony snowpark z halfpipe, quarterpipe, high-jump, funboxes i bigwall, który ucieszy miłośników deski snowboardowej.

Zachwycające, alpejskie pejzaże zauroczą amatorów nart biegowych, dla których przygotowano tutaj kilka kilometrów tras. Doskonałą zabawą jest również jazda dostępnym w ośrodku torem saneczkowym. Schlick 2000 jest również idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi - przy środkowej stacji Froneben znajduje się Kinderland, w którym każdy mały narciarz może nie tylko się bawić, ale również szkolić swoje umiejętności. W ośrodku znajduje się wiele restauracji oraz barów, w których można spróbować prawdziwych alpejskich przysmaków.

Trasy w km

14Łatwe 8Średnie 1Trudne

Wyciągi

x 2

x 2

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.