Stary Smokowiec

Położony nieopodal Tatrzańskiej Łomnicy Stary Smokowiec to niewielka stacja narciarska, oferująca kilka tras zjazdowych dla początkujących narciarzy i rodzin z dziećmi. Ośrodek znany jest również z niezwykle atrakcyjnej trasy saneczkowej, czynnej zarówno w dzień jak i w nocy. Licząca blisko 2,5 kilometrów trasa prowadzi z Hrebienka do Starego Smokowca. Jest to doskonała propozycja szczególnie dla małych miłośników białego szaleństwa.

Dzięki bliskości do Tatrzańskiej Łomnicy, Stary Smokowiec daje również możliwość szusowania w większym i bardziej wymagającym ośrodku narciarskim. Dodatkowo w połączeniu ze Szczyrbskim Jeziorem ośrodki tworzą jeden z największych narciarskich kurortów w całej Słowacji. W Starym Smokowcu na narciarzy czeka również wyjątkowa atrakcja, Tatry Ice Master. Jest to niezwykła wystawa lodowych rzeźb tworzonych co roku przez najwybitniejszych lodowych artystów.

Trasy w km

3Łatwe 0Średnie 0Trudne

Wyciągi

x 1

x 0

x 2
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.