Val Thorens

Ośrodek Val Thorens położony jest na wysokosci 2 300 m. n.p.m i uznawany jest za jeden z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Europie. Ta elitarna arena narciarska słynie z rozrywkowej atmosfery, bogatej oferty après ski, a przede wszystkim ze znakomitych tras zjazdowych i niepowtarzalnych krajobrazów. Val Thorens uznany został dwukrotnie za najlepszy ośrodek narciarski świata w prestiżowym rankingu World Ski Awards.

Jest to jedna z najwyżej położonych stacji narciarskich w Europie, otoczona przez pięć lodowców z trasami sięgającymi wysokości 3 200 m. n.p.m., dzięki czemu sezon narciarski trwa tutaj od listopada aż do maja! Val Thorens oferuje doskonale przygotowane trasy w malowniczej scenerii francuskich Alp. Szczególnie polecanymi zjazdami są Col de Laudzie oraz najsłynniejsza, czarna trasa Combe de Caron o długości 6-kilometrów.

Trasy w km

71Łatwe 63Średnie 16Trudne

Wyciągi

x 8

x 15

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.