NOWOŚĆ! Szkoła i przedszkole narciarskie dla najmłodszych >>

Włochy ‣ Folgaria - Lavarone – zimowe eldorado dla najmłodszych narciarzy


DOSTĘPNE  4  HOTELE  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Folgaria - Lavarone

Łagodny klimat, szerokie i słoneczne stoki Folgarii-Lavarone sprawiły, że region ten stał się mekką dla początkujących narciarzy oraz rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych miłośników nart oragnizujemy specjalne zajęcia w szkole narciarskiej lub narciarskim przedszkolu, gdzie w towarzystwie rówieśników i pod okiem instruktorów mogą stawiać pierwsze kroki na nartach lub szlifować technikę!

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska

Starsze dzieci zapraszamy na szkolenie narciarskie, bez względu na to, czy miały już do czynienia z szusowaniem, czy też nie. Fachowi instruktorzy pomogą nowicjuszom stawiać pierwsze kroki na nartach, a bardzej doświadczonym podszkolić technikę i nabrać wprawy. Oczywiście rodzice mają wtedy czas wolny!

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie

Najmłodszych adeptów narciarstwa zapraszamy na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach dobranych według umiejętności i doświadczenia maluchów tak, aby każde dziecko mogło przyswoić wiedzę i dobrze się bawić. Przedszkole narciarskie to idealny początek narciarskiej kariery!

Trasy saneczkowe

Trasy saneczkowe

Jazda na sankach to prawdziwa frajda dla osób w każdym wieku, bo któż z nas nie lubi poczuć dawki adrenaliny i wiatru we włosach? Zapraszamy na saneczkowanie w najlepszym wydaniu na specjalnie przygotowanych trasach Folgarii. Zlokalizowane przy stacjach Costa i Fondo Piccolo klasyczne trasy przygotowane są także dla najmłodszych.

Folgaria - Lavarone: rodzinny urlop na łagodnych stokach Skitour dei Forti

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.