Rodzinna atmosfera, kameralne ośrodki i włoska gościnność w sercu słonecznego Trydentu

Włochy ‣ Folgaria - Lavarone – zimowe eldorado dla najmłodszych narciarzy


DOSTĘPNYCH  5  HOTELI  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Folgaria - Lavarone

Folgaria to główne centrum areny narciarskiej Skitour dei Forti, położonej w sercu południowo-wschodnich terenów Trentino. Łagodny klimat, szerokie i słoneczne stoki sprawiły, że region stał się mekką dla początkujących narciarzy oraz rodzin z dziećmi.

Basen w centrum Palafolgaria

Basen w centrum Palafolgaria

Przybywających do Folgarii gości zapraszamy do centrum sportowego Palafolgaria. Obiekt posiada kryty basen olimpijski, a także brodzik dla najmłodszych z atrakcjami dla dzieci i wodą o temperaturze 32 stopni. Na terenie Palafolgarii znajdują się także nowoczesna siłownia i hala sportowa. To doskonałe miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać każdą wolną chwilę.

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Małych i dużych zapraszamy na niecodzienną przygodę w towarzystwie niezwykłych psów rasy husky syberyjski. Bez wątpienia przejażdżka psim zaprzęgiem należy do jednej z ciekawszych i bardzo lubianych atrakcji zimowych. Po krótkim przeszkoleniu można udać się na przejażdżkę przez okolice Folgaria – Passo Coe lub region Lavarone. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Trasy saneczkowe

Trasy saneczkowe

Jazda na sankach to prawdziwa frajda dla osób w każdym wieku, bo któż z nas nie lubi poczuć dawki adrenaliny i wiatru we włosach? Zapraszamy na saneczkowanie w najlepszym wydaniu na specjalnie przygotowanych trasach Folgarii. Zlokalizowane przy stacjach Costa i Fondo Piccolo klasyczne trasy przygotowane są także dla najmłodszych.

Baby Parki

Baby Parki

Baby Parki są wspaniałą atrakcją dla najmłodszych narciarzy goszczących w Folgarii. Te zimowe przedszkola przeznaczone dla maluchów w wieku od 2 do 4 lat, zlokalizowano w kluczowych stacjach Fondo Piccolo, Costa di Folgaria i Fondo Grande. Liczne atrakcje dla najmłodszych, dmuchane zjeżdżalnie, gry edukacyjne czy baby dancing gwarantują znakomitą zabawę pod czujnym okiem instruktorów i opiekunów.

Lodowisko w centrum Palafolgaria

Lodowisko w centrum Palafolgaria

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na lodowisko do centrum sportowego Palafolgaria o powierzchni aż 1 800 metrów kwadratowych! To imponujące lodowisko należy na największych w całym regionie Trydentu. Tutejsza arena łyżwiarska często bywa gospodarzem międzynarodowych imprez, wystaw oraz zawodów sportowych. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz Ice Bar z przekąskami.

Folgaria - Lavarone: rodzinny urlop na łagodnych stokach Skitour dei Forti

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.