Sella Ronda, wizyta w centrum wellness Cron4

Kolejny, zdecydowanie bardziej wymagający dzień w Południowym Tyrolu, spędzimy w okolicach najsłynniejszego masywu górskiego w całych Dolomitach, Sella Rondy. Jest to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny punkt na narciarskiej mapie Europy, ale również latem pod Sella Rondę ściąga rzesza turystów zainteresowanych zarówno pieszymi wędrówkami jak i wycieczkami rowerowymi.

Naszą wyprawę rozpoczniemy w okolicach miejscowości Corvara in Badia. Najbardziej wytrwałym rowerzystom proponujemy pokonanie słynnej przełęczy Passo Gardena i wyjazd na masyw górski Sella Ronda. Blisko 9 kilometrowy podjazd, na wysokość ok. 2100 metrów, jest niezwykle popularny wśród rowerzystów z całego świata. Podczas całej drogi towarzyszą nam zapierające dech w piersiach widoki na dolinę Alta Badia i Val Gardena. Po dojechaniu na szczyt rozpoczynamy przyjemny zjazd tą samą drogą w kierunku Corvary. Stąd też startują pozostałe osoby.Po krótkim odpoczynku ruszymy w dalszą drogę w kierunku miejscowości Bruneck, w której zakończymy naszą dzisiejszą, pełną emocji podróż.

Na zakończenie dnia proponujemy wizytę w nowoczesnym kompleksie wellness Cron4 ze strefą basenową oraz bogactwem saun. Na terenie obiektu znajdują się ciepły, zewnętrzny basen solankowy (temp. wody to 35°C), funpool, basen sportowy, zjeżdżalnia wodna oraz liczne sauny. Kompleks oferuje również przepiękny ogród z chatkami, w których znajdziemy małe sauny przeznaczone dla 2-3 osób. Wieczorem wszyscy wracamy busem do hotelu.

Wariant trasy
w kilometrach
37Łatwa
47Średnia
65Trudna
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.