Park Residence Imperator - apartamenty

Lokalizacja: Pinzolo
Zapraszamy do trzygwiazdkowej rezydencji z apartamentami, położonej w spokojnej okolicy Pinzolo – Carisolo - ok. 1,4 km od stacji gondoli połączonej z areną narciarską Madonna di Campiglio, Folgarida i Marilleva. W odległości ok. 300 m od obiektu znajduje się przystanek płatnego skibusa.

Pokoje: Rezydencja udostępnia gościom przestronne, jasne apartamenty, urządzone przytulnie i komfortowo. Wszystkie dysponują balkonem, łazienką, TV i telefonem. Aneksy kuchenne posiadają podstawowe wyposażenie (np. garnki, talerze, sztućce, filiżanki). 

Wyżywienie: W standardzie rezydencja oferuje zakwaterowanie w apartamentach bez wyżywienia. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania ze śniadań przygotowywanych na miejscu.

Atrakcje po nartach: W ramach wieczornej rozrywki obiekt zaprasza swoich gości do spędzenia czasu w barze lub pokoju gier. Można również udać się do centrum miejscowości Pinzolo, która przyciąga restauracjami, barami oraz sklepami.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 1.4 km Madonna di Campiglio - Pinzolo
  • 22 km Folgarida - Marilleva
  • 51 km Pejo
  • 56 km Passo Tonale - Ponte di Legno
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.