Folgarida - Marilleva

Ośrodek składa się z dwóch połączonych ze sobą części - Folgaridy i Marillevy, która z kolei składa się z dwóch stacji - dolnej Marilleva 900 oraz górnej Marilleva 1400. Na całym obszarze połączonego ośrodka oddano do dyspozycji miłośników białego szaleństwa doskonale przygotowane trasy z widokiem na majestatyczne Dolomity Brenta. Region ten przyciąga szczególnie rodziny z dziećmi ponieważ większość nartostrad poprowadzonych jest po łagodnych zboczach, idealnych dla dzieci i wszystkich początkujących narciarzy.

Bardziej wymagający miłośnicy białego szaleństwa mogą spróbować swoich sił na czarnej trasie, na której odbywały się liczne zawody snowboardowe w ramach Trofeo Topolino oraz na trasie gdzie miały miejsce mistrzostwa świata ISF Snowboard w 1999 roku. Trasa liczy prawie 2 km długości, a różnica poziomów wynosi ponad 550 metrów. Połączenie ośrodka z trasami Madonny di Campiglio - Pinzolo daje nieograniczone możliwości do narciarskiego szaleństwa.

Trasy w km

18Łatwe 31Średnie 12Trudne

Wyciągi

x 7

x 13

x 5
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.