La Thuile - La Rosiere

Po obu stronach Małej Przełęczy Św. Bernarda połączono ze sobą stacje narciarskie - włoską La Thuile i francuską La Rosiere, które stworzyły transgraniczny ośrodek sportów zimowych. Huśtawka narciarska Espace San Bernardo  oddaje do dyspozycji narciarzy 160 km tras i ponad 30 wyciągów. Urokliwe położenie oraz bogactwo nartostrad to jedne z wielu zalet tego rozległego terenu narciarskiego.

Po włoskiej stronie dostępne są zarówno krótkie zjazdy z szybkimi odcinkami, jak i długie trasy, w tym 11-kilometrowa czerwona San Bernardo z różnicą poziomów dochodzącą do 1100 m. W ofercie ośrodka jest też szereg atrakcji zimowych, którymi narciarze mogą wypełnić czas poza zjazdami. Nartostrady po stronie francuskiej znajdują się w większości na południowych stokach i należą do bardziej stromych. Wyczynowcy znajdą tutaj snowparki, a rodziny z dziećmi strefy do nauki czy mini snow park “Lièvre Blanc”.

Trasy w km

52Łatwe 81Średnie 27Trudne

Wyciągi

x 1

x 18

x 14
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.