Montgenevre

Ośrodek Montgenevre leży po francuskiej stronie masywu Gór Księżycowych, na wysokości 1 850 m n.p.m. Stacja, dzięki łagodnemu klimatowi i korzystnej ekspozycji stoków zapewnia doskonałe warunki narciarskie przez cały dzień. Do Montgenevre można dostać się z włoskiej miejscowości Claviere, kierując się w stronę Serre Thibaud lub w stronę szczytu Les Anges. Montgenevre to niejako uzupełnienie narciarskiej galaktyki Drogi Mlecznej i wspaniała okazja do urozmaicenia zimowego urlopu.

Duża różnorodność tras zjazdowych powoduje, że jest to doskonały ośrodek zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych narciarzy. Montgenevre oferuje również doskonale przygotowane trasy biegowe, które poprowadzone są aż do włoskiej stacji Claviere. Wielbiciele snowboardu będą mogli poszaleć w trzech snowparkach. Dodatkowo na terenie ośrodka można skorzystać z jazdy na sankach na specjalnych torach saneczkowych.

Trasy w km

32Łatwe 24Średnie 16Trudne

Wyciągi

x 3

x 9

x 9
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.